14 Mayıs 2014 Çarşamba

Gelin Damat Tilda :)

Herkese merhabalar!
Uzuun bir zaman önce yeni bir tilda üzerinde çalıştığımı, bitirir bitirmez sizlerle paylaşacağımı söylemiştim ama bitmek ancak şimdiye nasip oldu :)
Aslında bayan şirin tilda hemencecik bitti ama bay tilda epey bir zamanımı aldı. Gerçi vakit sıkıntısından, artı biraz da ilk yapıyor olmamdan kaynaklanan acaba olmucak mı çekincesinden :))
Sonuç mükemmel diyemicem ama ben sevdim :))

Bu tildalar benim ennn bi sevdiğim arkadaşlarlarımdan birine yapıldı. Süpriz kargo ile gönderildi. Arkadaşım nişanlandığında bir kaç tane fotoğraf göndermişti. Fotoğrafları gördüğümde oyuncak bebek gibi olmuş yorumunu yapmıştım. Oyuncak bebek deyince kafamda ampüller yanıp yanıp söndü, hemen bir tilda yapma fikri doğdu ve ummalı bir hazırlık başladı :)

Aslında arkadaşımdan izin almadığım için fotoğrafını yayınlıyamıcam ama orjinal tildaları da görmenizi isterdim doğrusu :D

İşte tildalarımla sizleri başbaşa bırakıyorum :)

Rabbim size böyle iki tane sevimli mi sevimli kuzucuk versin, biri kız biri erkek olsun :)))Bu arada düğün fotoğrafı gibi çektikce çekmişim :D
Bu fotoğraf da hatıra fotoğrafı gibi olmuş :)))Canım arkadaşım benim,
Burdan da tekrar sana mutluluklar diliyorum, Rabbim tamamına erdirsin, o güzel yüzün hiç solmasın, iki cihan saadeti yaşayacağın bir evliliğin olsun. Amin!

2 yorum:

  1. Arkadaşına mutluluklar dilerim.Tilda gelin damat bebekler ne kadar güzel olmuşlar,ellerine sağlık. :)

    YanıtlaSil
  2. Çok teşekkür ederiimmm Nursel hanım ;)

    YanıtlaSil