14 Mayıs 2014 Çarşamba

El Yapımı Kabak :)

Herkese selamlar, sevgiler..
El yapımı kabaklarla siz de karşılaşmışsınızdır, karşılaşmayanlara da ilk olsun. Sevimli mi sevimli bu kabaklar.. Salonumun en özel parçalarından biridirler kendileri, ben yaptım diye değil, gerçekten çok şekerler :p


 Yemek masamı sonradan yaptırmıştım 2 tane sandalyesini de çiçekli değil de turkuaz kadife olsun istedim. Sandalyeler bi geldi kadifenin rengi aynı değil. Neyse ben bulurum değiştirtirim demiştim, epey bi aramıştım sonra bulamayıp demiş vazgeçmiştim.
Sonra bir gün kızılayda gezerken benim kumaşcıdan bu kadifeleri gördüm aldım geldim kabakları yaptım. Bi de ne göreyim bu kumaşların rengi ile kanepeler aynı :) Gerçi artık uğraşmam sandalyelerle ama bu kadar kolay olacağını bilseydim uğraşırdım :))Gerçi bu kabak resminden ziyade konsol resmi oldu ama napiim, hepsini ayrı ayrı ayrı seviyorumm :))


Önemli Not: Sevgili Eşim,
Bu resimlerden de anlaşılacağı üzere benim profosyenel veya yarı profesyonel bir fotoğraf makinesine ihtiyacım var. Olmuyor böyle, hiç güzel fotoğraf çekemiyorum :D Çektiklerimle oynuyorum daha da beter ediyorum :D
Duyrulur.
Sevgiler :))))

6 yorum:

 1. SÜPER ELİNİZE SAĞLIK
  FİYATLARI NE CİVARDA
  suat@gelisimdistic.com mail atarmısınız

  YanıtlaSil
 2. bunlar çok güzel olmuş nasıl yaptığınız hakkında biraz bilgi verebilir misiniz? bu arada bende beklerim sizi
  seffafbulutlar.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
 3. Çok teşekkür ederim,
  Kadife kumaşları yuvarlak kesiyorum, içine elyaf doldurup kenarlarından dikip büzüyorum. Son olarak da büzdüğüm yere gerçek kabak sapı monte ediyorum bu kadar :)
  Sizin de sitenizi gezdim, hayırlı olsun ;)

  YanıtlaSil
 4. Çok güzel olmuş ellerinize sağlık

  YanıtlaSil
 5. Ellerinize sağlık çok şık olmuş. Kabak sapı uzun süre dayanıyor mu?

  YanıtlaSil
 6. Teşekkür ederim, kurumuş oldukları için uzun süreler dayanabiliyor.

  YanıtlaSil